KOSZYK

Brak produktów
RAZEM     0.00 ZŁ
DOSTAWA   0.00 ZŁ

PROMOCJE

Dostawa

 

Transport i dostawa towarów


1. Przesyłki realizujemy od poniedziałku do piątku-firmą kurierską oraz Pocztą Polską.

2. Odbiór przesyłki od firmy kurierskiej musi być potwierdzony pisemnym pokwitowaniem. Z chwilą pokwitowania na Nabywcę przechodzi prawo własności towaru oraz wszelkie ryzyka związane z posiadaniem i użytkowaniem, a w szczególności ryzyko utraty lub uszkodzenia.
3. Odbierając towar Nabywca jest zobowiązany do sprawdzenia, czy przesyłka nie posiada uszkodzeń powstałych podczas transportu. Warunkiem rozpatrzenia ewentualnej reklamacji jest spisanie w obecności pracownika firmy spedycyjnej "Protokołu Reklamacji".

4.  Koszty transportu uzależnione są od wagi i gabarytów przesyłki.

5.  W przypadku zamówienia składającego się z kilku róznych produktów Sprzedawca zastrzega sobie prawo do oddzielnego wysłania poszczególnych produktów.

6.  Koszt transportu nie obejmuje wniesienia towaru do mieszkania .Wniesienie towaru do mieszkania Kupującego jest możliwe za dodatkowa opłatą i dotyczy wyłącznie dostaw realizowanych własnym transportem na terenie Warszawy i okolic.
7.  Łączny czas realizacji zamówienia wynosi od 2 dni do 6 tygodni,terminy dostawy są podane orientacyjnie i mogą ulec zmianie.

 

Towar można odebrać w naszym magazynie w Warszawie - po wcześniejszym uzgodnienu.

 

Przy odbiorze osobistym mebli nie ponosisz dodatkowych kosztów.

 

Termin realizacji zamówienia/wykonania mebli w/g projektu klienta,wynosi 5-7 tygodni.